1432. Окушы екі сан ойлады. Ол ойлаған бірінші саннан екінші сандыазайтса, айырма 8-ге тең

болады. 3 еселенген бірінші сан 5 еселенген екінші саннан 4-ке кем. Окушы кандай сандар ойлады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Темиргали Талгат.

Ответ:Отже, рішення системи рівнянь - x = 8 і y = 28/5. Тому, окушы перший сан ойлады 8, а другий сан ойлады 28/5.

Пошаговое объяснение:

Дана задача містить систему двох рівнянь з двома невідомими. Нехай перший шуканий число буде позначено як x, а другий як y. Тоді ми можемо записати наступну систему рівнянь:

x + y = 2y + 8

3x = 5y - 4

З першого рівняння ми можемо отримати, що x = 8, а замінивши це значення в другому рівнянні, ми зможемо знайти значення y:

3 * 8 = 5y - 4

24 + 4 = 5y

y = 28/5

Отже, рішення системи рівнянь - x = 8 і y = 28/5. Тому, окушы перший сан ойлады 8, а другий сан ойлады 28/5.