773. 1) Егер ойлаған санды 1,5 есе арттырып, шыққан көбейтіндінін мәнінен 91,5 санын азайтса,

одан кейін айырымның мәнінкемітсе, онда 9,5 шығады. Ойлаған санды табыңдар.2) Егер 39 санын ойлаған санға бөліп, шыққан бөліндіні13,2 санына арттырып, одан кейін қосындрттырып, одан кейін қосындының мәнін 0, 1-көбейтсе, онда 14,7 саны шығады. Ойлаған санды табыңдар ​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Ариша.

Ответ:1 .80

2. 5

Пошаговое объяснение:

1.

Х * 1,5 - 91,5): 3 = 9.5

1.5X - 91.5 = 9.5 * 3

1,5Х = 28,5 + 91,5

1,5Х = 120

Х = 120: 1.5

Х = 80

80-ЖАУАП

x - болжамды сан.

(39: x + 13,2) 0,7 = 14,7

39: х + 13,2 = 14,7: 0,7

39: х + 13,2 = 21

39: х = 21 - 13,2

39: х = 7,8

х = 39: 7.8

х = 5

Растау:

(39: 5 + 13,2) 0,7 = 14,7

(7.8 + 13.2) 0,7 = 14,7

21,7 0,7 = 14,7

14,7 = 14,7

Жауабы: ойластырылған сан - 5.