Сторони прямокутника відносяться як 2 : 6, а площа прямокутника дорівнює 108 см². Знайти периметр

прямокутника а)32б)48в)36г)72д)60​

Ответы на вопрос

Отвечает Новаковський Вітя.

Відповідь:

Б 48см

Покрокове пояснення:

2x* 6x =108

12x" =108

x" = 108:12=9

x= корінь з 9 =3

a= 2*3= 6см

b= 6*3= 18 см

P = 2* (a+b) =2*(6+18) = 48 см