Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких в 4 рази більше за інше, дорівнює 6. Знайди менше з цих

двух чисел. З ПОЯСНЕННЯМ ОБОВ`ЯЗКОВО (СРОЧНО) Варіанти відповіді :1) 1,5 (2) 2,4 (3)9,6 (4) 2,5

Ответы на вопрос

Отвечает Перваков Витя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай перше число- х,тоді друге число- 4х.Маємо рівняння:

(4х+х):2=6

5х/2=6

5х=12

х=2,4-перше число;

4х=2,4*4=9,6-друге число.

2) 2,4>9,6.

Відповідь: 2,4.