Автобус їхав 2 години зі швидкістю 64,3 км/год, а потім 3 години зі швидкістю 65,3 км/год. Знайти

середню швидкість автобуса на цьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Роман.

Ответ:

1)64.3×2=128.6 (км) проїхав автомобіль

2) 65.3×3=195.9 (км) проїхав автомобіль

3) 128.6+195.9=324.5 (км) всього проїхав

4) 2+3 =5(год) був у шляху

5) 324.5: 5 = 64.9 (км/год) середня швидкість