1.Периметр трикутника 24 см. Довжина 1 сторони 5,4 см, а довжина 2 сторони складає 0,6 від довжини

1 сторони. Знайдіть довжину 3 сторони 2.Спрости вираз та знайди значення: 4b-0,3b+b+3,2, якщо b=0,1

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Айда.

1. Необхідно віднайти довжину третьої сторони трикутника. Для цього потрібно знайти довжину другої сторони, яка складає 0,6 від довжини першої сторони:

5,4 * 0,6 = 3,24 см

Додамо довжини перших двох сторін:

5,4 + 3,24 = 8,64 см

Отже, довжина третьої сторони трикутника дорівнює:

24 - 8,64 = 15,36 см.

2. Підставляємо b=0,1:

4(0,1) - 0,3(0,1) + 0,1 + 3,2 = 0,4 - 0,03 + 0,1 + 3,2 = 3,67

Отже, 4b-0,3b+b+3,2 при b=0,1 дорівнює 3,67.

Отвечает Никишин Денис.
1. Нехай сторони трикутника мають довжини a, b, та c. За визначенням периметру, маємо a + b + c = 24. За умовою, a = 5.4 та b = 0.6a, тому підставляючи ці значення в рівняння для периметру, маємо:

5.4 + 0.6a + c = 24

Тоді, знаходження довжини третьої сторони, c, зводиться до розв'язання цього рівняння:

c = 24 - 5.4 - 0.6a
c = 18.6 - 0.6(5.4)
c = 15.84 см

Отже, довжина третьої сторони трикутника дорівнює 15.84 см.

2. Для спрощення виразу 4b - 0.3btb + 3.2, підставимо b = 0.1 і отримаємо:

4(0.1) - 0.3(0.1)(0.1) + 3.2 = 0.4 - 0.003 + 3.2 = 3.597

Тому значення виразу 4b - 0.3btb + 3.2 при b = 0.1 дорівнює 3.597.