Автомобіль їхав 4 години зі швидкістю 63 км год і п'ять годин зі швидкістю 72 км год знайдіть

середню швидкість автомобіля протягом всього шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Энс Ксюша.

Відповідь:

Щоб знайти середню швидкість автомобіля на всьому шляху, необхідно визначити загальну відстань та час, за який ця відстань була подолана.

За перші 4 години автомобіль проїхав відстань:

d1 = v1 * t1 = 63 км/год * 4 год = 252 км

За наступні 5 годин автомобіль проїхав відстань:

d2 = v2 * t2 = 72 км/год * 5 год = 360 км

Загальна відстань дороги, яку подолав автомобіль, дорівнює сумі відстаней d1 та d2:

d = d1 + d2 = 252 км + 360 км = 612 км

Загальний час подорожі дорівнює сумі часів:

t = t1 + t2 = 4 год + 5 год = 9 год

Середня швидкість автомобіля на всьому шляху може бути знайдена за допомогою формули:

v = d / t = 612 км / 9 год ≈ 68 км/год

Отже, середня швидкість автомобіля протягом всього шляху була близько 68 км/год.

Познач як найкращу відповідь.

Покрокове пояснення: