У першому кошику в 3 рази більше помідорів ніж у другому. Після того як з першого кошика взяли 17

кг помідорів, а з другого 5 кг у першому кошику стало в 2 рази більше ніж у другому ґ. Скільки кілограмів помідорів було в кожному кошику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганкова Анастасия.

Ответ:

означимо кількість помідорів в другому кошику через х. Тоді кількість помідорів в першому кошику буде 3х.

Після того, як з першого кошика взяли 17 кг помідорів, кількість помідорів в першому кошику становитиме 3х - 17 кг.

Аналогічно, після того, як з другого кошика взяли 5 кг помідорів, кількість помідорів в другому кошику становитиме x - 5 кг.

За умовою задачі, після цього в першому кошику кількість помідорів в 2 рази більше ніж у другому:

3х - 17 = 2(x - 5)

Розв'язуємо рівняння:

3х - 17 = 2x - 10

x = 7

Отже, в другому кошику було 7 кг помідорів, а в першому 3х = 3 · 7 = 21 кг помідорів.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Цаллагова Сабина.

Ответ:

21кг и 7кг

Пошаговое объяснение:

1 корзина — 3х кг помидоров было первоначально

2 корзина — х кг помидоров было первоначально

3х - 17 = 2(х - 5)

3х - 17 = 2х - 10

3х - 2х = -10 + 17

х = 7

1 корзина = (3х) = 3 * 7 = 21 кг помидоров было первоначально

2 корзина = (х) = 7 кг помидоров было первоначально