якщо маса двух кавунів дорівнює по 4,8 а маси трьох кавунів дорівнює по 5,2 кг то середню масу ціх

кавунів знаходять так (2•4,8+3•5,2):5​

Ответы на вопрос

Отвечает Лунькова Алена.

Ответ:

Отже, середня маса одного кавуна буде 5.2 / 1 = 5.2 кг.

Пошаговое объяснение:

Так, формула для знаходження середньої маси двох або більше об'єктів є наступна:

Середня маса = (сума мас об'єктів) / (кількість об'єктів)

Тому для знаходження середньої маси п'яти кавунів, використовуючи вказані маси, ми можемо скористатися формулою:

Середня маса = (2 * 4.8 + 3 * 5.2) / 5 = 26 / 5 = 5.2 кг