на ятці за 3 дні продали 560 кг кавунів, а маса кавунів, мроданих другого дня становить 3/8 маси

всіх кавунів, а маса кавунів проданих проданих 2 дня становить становить 60%маси решти. Скільки кг кавунів продали 3 дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Токарчук Анна.

Ответ:

1. 560 × 3/8 = 70 × 3= 210(кг) - продали за перший день.

2. 560-210=350(кг) - кавунів продали за другий і третій день.

3. Складемо пропорцію:

350 - 100%

х - 60%

х = 350 × 60 / 100 = 210(кг) - кавунів продали за другий день.

4. 560 - 210 -210 = 140(кг) - кавунів продали за третій день.

Відповідь: 140кг кавунів продали за третій день.