За три дні продали 48 кг бананів. Першого дня продали 35% усіх бананів. Кількість бананів, проданих

першого дня, становить 80% кількості бананів, проданих другого дня. Скільки кілограмів бананів продали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.

Ответ:

1) 48: 100% · 35% = 16,8 (кг) - продано в перший день.

2) 16,8: 80% · 100% = 21 (кг) - продано в другий день.

3) 48 - 16,8 - 21 = 10,2 (кг) - продано в третій день.

Відповідь: в третій день було продано 10,2кг бананів.

Пошаговое объяснение: