За три дні продали 48 кг бананів. Першого дня продали 35 % усіх бананів. Кількість бананів,

проданих першого дня, становить 80 % кількості бананів, проданих другого дня. Скільки кілограмів бананів продали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Ваня.

1) 48 : 100% · 35% = 16,8 (кг) - продано в первый день.
2) 16,8 : 80% · 100% = 21 (кг) - продано во второй день.
3) 48 - 16,8 - 21 = 10,2 (кг) - продано в третий день.
Ответ: в третий день было продано 10,2кг бананов.