На трьох машинах було 16250 кг кавунів . На першій і третій разом було 7390 кг кавунів , а на

третій і другій - на 3140 кг кавунів менше , ніж на першій і третій . Скільки кілограмів кавунів було на третій машині ?

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Мария.
Задачу можно решить если в условии будет не меньшена3140, а больше.
16250-7390=8860кг на второй машине
7390+3140=10530кг на третьей и второй
10530-8860=1670кг на третьей машине
16250-8860-1670=5720кг на первой машине
 проверка: 5720+8860+1670=16250кг
                5720+1670=7390кг на первой и третьей