У магазині за день продали 182 кг овочів та фруктів, причому овочів продали на 52 кг більше ніж

фруктів. Скільки кілограмів овочів та скільки кілограмів фруктів продали в магазині у цей день? №2На трьох клумбах ростуть 72 кущі троянд. Скільки троянд росте на кожній клумбі, якщо на другій росте вдвічі менше, ніж на першій, а на третій на 12 кущів більше, ніж на першій і другій разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Магоев Саша.

Ответ:

фрукты =х

овощи =х+52

всего =182

х+х+52=182

2х=182-52

2х=130

х=130÷2

х=65

65+52=117

65+117=182

ответ овощи-117, фрукты-65

задача

1 клумба=2х

2 клумба=х

3 клумба=(2х+х)+12

всего 72

х+2х+(2х+х)+12=72

6х=72-12

6х=60

х=60÷6

х=10=2 клумба

10×2=20= 1клумба

(2×10+10)+12=30+12=42= 3 клумба

10+20+42=30+42=72

ответ на 1 клумбе растёт 20 , на 2 клумбе 10, на 3 клумбе 42