На першій ділянці росте 30 кущів троянд кількість кущів на другій ділянці становить 80% від

кількості кущів на першій ділянці і 3/5 від кількості кущів на третій. Скільки кущів троянд росте на трьох ділянках разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюменцев Кирилл.

Ответ: 94 куста

Пошаговое объяснение:

30*0,8=24(куста)-2й участок

24:3/5=24*5/3=40(кустов)-3й участок

30+24+40=94(куста)-на трёх участках