На першій ділянці росте 30 кущів троянд кількість кущів на другій ділянці становить 30% від

кількості кущів на першій ділянці і 3/5 від кількості кущів на третій. Скільки кущів троянд росте на трьох ділянках разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аврамков Олег.

Ответ:

1) 30:100*30=9 кущів на другій ділянці

2) 9:3*5=15 кущів на третій ділянці

3) 30+9+15=54

В-дь 54