На трьох ділянках росте 80 кущів троянд. На першій ділянці їх в 2 рази більше, ніж на другій, а на

другій ділянці - на 20 кущів більше, ніж на третій. Скільки кущів троянд росте на кожній з ділянок,​

Ответы на вопрос

Отвечает Біла Христинка.

Ответ:

На першій ділянці 50, на другій ділянці 25, на третій ділянці 5

Пошаговое объяснение:

3 ділянка-x

2 ділянка- x+20

1 ділянка- 2*(x+20)

Три ділянки=80

x+x+20+2*(x+20)=4x+60=80

4x=80-60=20

x=20/4=5

x+20=5+20=25

2*(x+20)=2*25=50