2) ПОБУДУЙ можливі прямокутники, які мають площу 30 см², а периметр 22 см або 26 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Караханян Гаяна.

Ответ:

Треба побудувати прямокутники зі сторонами:

6 см і 5 см

10 см і 3 см

Пошаговое объяснение:

Формула площі = a×b

Формула периметра= (a+b)×2

6×5=30(см²) буде площа прямокутника

(6+5)×2=22(см) потрібний периметр даного прямокутника

ТА:

10×3=30(см²) площа

(10+3)×2=26(см) периметр