Розв'язати задачу з поясненнями Лісова ділянка прямокутної форми має довжину 60м,а ширину

40м.площі ділянки займають берези,а решту дуби.яку площу лісової ділянки займають дуби?

Ответы на вопрос

Отвечает Анимешник Али.

Ответ:

1) 60 • 40 = 2400 (м2) – площа прямокутної лісової ділянки.

2) 2400 : 8 • 3 = 300 • 3 = 900 (м2) – площу займають берези.

3) 2400 – 900 = 1500 (м2) – площу займають дуби.

Пошаговое объяснение: