Лісова ділянка прямокутної форми має довжину 60м а ширину-40м 3/8площі займають берези,а решту

дуби.Яку площу лісової ділянки займають дуби?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобрик Артем.

Відповідь:

1) 60 • 40 = 2400 (м2) – площа прямокутної лісової ділянки. 2) 2400 : 8 • 3 = 300 • 3 = 900 (м2) – площу займають берези. 3) 2400 – 900 = 1500 (м2) – площу займають дуби.

Покрокове пояснення: