Лісова діляннка прямокутної форми має довжину 80 м,а ширину-30м.3/8 площі ділянки займеють ялини.а

решту-сосни.Яку площу лісової ділянки займають сосни?​

Ответы на вопрос

Отвечает Данияр Дариға.

1)80*30=2400(м) площа

2)2400:8*3=900(м) ялини

3)2400-900=1500(м) сосни