Ділянка прямокутної форми має довжину 60м а ширину 40м берези займають 3/8 площі ділянки а решту

дуби Яку площу лісов ділянки займають дуби

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолина Маргарита.

Ответ:

1500 м²

Пошаговое объяснение:

S=ab

a- 60 м

b- 40 м

S=60*40=2400 м²

берези займають 3/8 площі

2400:8*3=900 м²- займають берези

решту дуби

2400-900=1500 м² - займають дуби