Розв’яжи задачу. Запиши умову, дії з поясненням та відповідь. Лісова ділянка прямокутної форми має

довжину 60 м, а ширину — 40 м. 3/8 площі ділянки займають берези, а решту — дуби. Яку площу лісової ділянки займають дуби?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Доброго ранку!

Дано:

Довжина - 60 м

Ширина - 40 м

Площа берез - \frac{3}{8}

Площа дубів - ?

1) 60 * 40 = 2400 (м²) - площа лісової ділянки.

2) 1 - \frac{3}{8} = \frac{5}{8} - частина яку займають дуби.

3) (2400 : 8) * 5 = 1500 (м²)

Відповідь: 1500 м² площу лісової ділянки займають дуби.

Отвечает Рудакова Арина.

Відповідь:

1500м2

Покрокове пояснення:

1) 60 • 40 = 2400 (м2) – площа прямокутної лісової ділянки. 2) 8 – 3 = 5 (частин) – частин від усієї площі припадає на дуби. 3) 2400 : 8 • 5 = 300 • 5 = 1500 (м2) – площу займають дуби. Відповідь: 1500 м2 займають дуби.

або

1)60*40=2400( м2) площа ділянки

2)8/8- 3/8=5/8 ( ч)- займають дуби

  2400: 8*5=1500( м2)- займають дуби

сподіваюсь що допомогла можна лучший ответ пж