Велосипедист їде попереду потяга зі швидкістю 8 м/с, а потяг їде зі швидкістю 72 км/год. Потяг

проїжджає велосипедиста за 15с. Яка довжина потягу? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Старикова Ксюша.

72 км/год * 1000 м/км / (3600 с/год) = 20 м/с (швидкість потягу в метрах за секунду)

8 м/с * 15 с = 120 м (велосипедист проїде за 15 секунд)

20 м/с * 15 с = 300 м (потяг проїде за 15 секунд)

300 м - 120 м = 180 м

Відповідь: довжина потягу 180 м