Лісова ділянка прямокутної форми має довжину 60м, а ширину – 40м. 3 8 площі ділянки займають

берези, а решту – дуби. Яку площу лісової ділянки займають дуби?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Родион.

Ответ:

1) 60 • 40 = 2400 (м2) – площа прямокутної лісової ділянки. 2) 8 – 3 = 5 (частин) – частин від усієї площі припадає на дуби. 3) 2400 : 8 • 5 = 300 • 5 = 1500 (м2) – площу займають дуби. Відповідь: 1500 м2 займають дуби.

Отвечает Агрест Вадим.

Ответ:

1500

Пошаговое объяснение:

60*40=2400( м2) площа ділянки

8/8- 3/8=5/8 ( ч)- займають дуби

2400: 8*5=1500( м2)- займають дуби