у двох коробках було порівну цукерок. Коли з першої коробки взяли 10 цукерок, а з другої 28

цукерок, то в першій коробці стало цукерок у 4 рази більше, ніж у другій. Скільки цукерок було в кожній коробці спочатку? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Настя.

Відповідь:34-цукерок було в кожній коробці спочатку

4(х-28)=х-10

4х-112=х-10

4х-х=112-10

3х=102

х=102/3

х=34

Покрокове пояснення: