До спортивного магазину привезли 150 м'ячів 2/3 всіх м'ячів становили футбольні, Решта-

волейбольних, у скільки разів менше привезли волейбольнихтм'ячів, ніж футбольних? Всього-150 м Футбольних-? 2/3 від усього Волейбольних? решта у ? разів​

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомов Даниил.

Пошаговое объяснение:

У даній задачі нам відомо, що 2/3 всіх м'ячів становлять футбольні м'ячі. Щоб знайти кількість футбольних м'ячів, ми можемо взяти 2/3 від загальної кількості м'ячів:

Футбольних м'ячів = (2/3) * 150 = 100

Отже, в нашому випадку було привезено 100 футбольних м'ячів.

Щоб знайти кількість волейбольних м'ячів, можна відняти кількість футбольних м'ячів від загальної кількості м'ячів:

Волейбольних м'ячів = 150 - 100 = 50

Таким чином, було привезено 50 волейбольних м'ячів.

Щоб знайти, в скільки разів менше привезли волейбольних м'ячів, ніж футбольних, можна розрахувати співвідношення:

Співвідношення = Футбольні м'ячі / Волейбольні м'ячі = 100 / 50 = 2

Тому волейбольних м'ячів привезли у 2 рази менше, ніж футбольних м'ячів.