У спортивному центрі є 99 м'ячів(-а). 29 від усіх м'ячів — це волейбольні м'ячі, а баскетбольних на

5 більше, ніж волейбольних. Решта — футбольні м'ячі. Скільки м'ячів кожного виду? Відповідь: () волейбольних, () баскетбольних та () футбольний(-их) м'яч(-ів). ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Кондиров Даниил.

Ответ:

Всего - 99

Волейбольных - 29

Баскетбольных - на 5 больше, тоесть = 29 + 5 = 34 мячей.

Футбольных -  99 - (сума мячей волейб. + баскетб.) = 99-(29+34)= 99-63 = 36 мячей.

Удачи!)

Пошаговое объяснение: