в одному з трьох кошиків 12,4 кг яблук. Це на 2,6 кг більше, ніж у другому, і на стільки ж менше,

ніж у третьому кошику. Знайдіть середню масу яблук в одному кошику. Срочно решите задачу даю 25 баллов. срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Даулетхан Аружан.

Перший кошик - 12.4

Другий кошик - 12.4-2.6=9.8

Третій кошик - 12.4+2.6=15

(12.4 + 9.8 + 15) \div 3 = 12.4

Відповідь: середня маса яблук в кошику 12.4 кг.