(-5 3/5)*(-1 11/45)help помогите с разбором


Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Юлия.

Для множення змішаних дробів потрібно спочатку перевести їх у неправильні дроби:

(-5 3/5) = (-5*5 + 3)/5 = -28/5

(-1 11/45) = (-1*45 + 11)/45 = -34/45

Тоді множення буде мати вигляд:

(-28/5)*(-34/45) = (28*34)/(5*45) = 952/225

Отже, відповідь: 952/225.