HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP Найдите два числа, каждое

из которых: 1. больше 2/13, но меньше 3/13; 2. больше -3/13, но меньше -2/13

Ответы на вопрос

Отвечает Калугина Диана.

1. Щоб знайти два числа, кожне з яких більше 2/13, але менше 3/13, можна взяти середнє арифметичне цих двох чисел:

(2/13 + 3/13) / 2 = 5/26

Таким чином, перше число можна взяти рівним 5/26.

Але так як требується знайти два числа, то друге число можна взяти як середнє арифметичне між 2/13 та 5/26:

(2/13 + 5/26) / 2 = 9/52

Таким чином, два числа, кожне з яких більше 2/13, але менше 3/13, є 5/26 та 9/52.

2. Щоб знайти два числа, кожне з яких більше -3/13, але менше -2/13, можна взяти середнє арифметичне цих двох чисел:

(-3/13 - 2/13) / 2 = -5/26

Таким чином, перше число можна взяти рівним -5/26.

Але так як требується знайти два числа, то друге число можна взяти як середнє арифметичне між -3/13 та -5/26:

(-3/13 - 5/26) / 2 = -11/52

Таким чином, два числа, кожне з яких більше -3/13, але менше -2/13, є -5/26 та -11/52.