[2x + y = 7, [-x + 3y = 0спосіб додавання,будь ласка допоможіть!​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельниченко Никита.

\displaystyle\bf\\\left \{ {{2x+y=7} \atop {-x+3y=0} \ |\cdot 2} \right. \\\\\\+\left \{ {{2x+y=7} \atop {-2x+6y=0}} \right.\\ ----------\\7y=7\\\\y=7:7=1\\\\x=3y=3\cdot 1=3\\\\\\Otvet \ : \ (3 \ ; \ 1)

Отвечает Родионов Андрей.

Ответ:

y = 7-2x

-x+3y=0

- х + 3(7-2x) = 0

х=3

y=7-2×3

y = 1

(x,y) = (3,1)

2×3+1=7 -3+3х1=0

7=7 0=0

отже отримали:

(x,y) = (3,1)

надію зрозуміло як виконувати )