СРОЧНОООООО ПРОШУ С ОБЬЯСНЕНИЕМ !Яку найбільшу кількість новорічних подарунків можна скласти з 320

цукерок, 280 шоколадок і 200 мандаринок?

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Відповідь:

максимальну кількість новорічних подарунків, яку можна скласти з 320 цукерок, 280 пряників і 250 мандаринів, буде 40.

Отвечает Перец Арина.

Ответ:

Кількість цукерок, шоколадок, мандаринок розкласти на прості множники

320=2*2*2*2*2*2*5

280=2*2*2*7*5

200=2*2*2*5*5

Найбільша кількість новорічних подарунків=2*2*2*5=40

Пошаговое объяснение:

ЗАКРІПИ ЯК НАЙКРАЩА ВІДПОВІДЬ БУДЬ ЛАСКА!!!