1випиши усі прості числа більші за 20 і менші від 30 2яку найбільшу кількисть однакових

новорічних подарунків можна зробити з 320 горіхів 280 шоколадок і 200 мандаринок скільки горіхів шоколадок і мандаринок буде у кожному подарунку

Ответы на вопрос

Отвечает Полторакина Кира.

Відповідь:

1) 11,13,17, 23, 29

2)ответ 40

Покрокове пояснення:

2)треба числа 320, 280, 200 розкласти на прості множники

320=2×2×2×2×2×2×5

280=2×2×2×7×5

200=2×2×2×5×5

НСД=2×2×2×5=40

будьласка дайте оцінку та дякую