РЕБЯТ ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПЖ У МЕНЯ КР Задача: Яку найбільшу кількість новорічних подарунків можна

скласти з 180 горіхів, 220 шоколадок і 160 мандаринок? По скільки горіхів,шоколадок,мандаринок буде в кожному подарунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Деев Дмитрий.

Ответ:

1)220-160=60

2)60+180=240

Отвечает Анакина Ульяна.

Ответ:

смотри 220-160=60

180+60=240