для подарунків учням придбали 360 горіхів, 225 пряників і 270 цукерок. Яку найбільшу кількість

однакових подарунків можна виготовити з цих солодощів? По скільки горіхів, пряників і цукерок буде в кожному такому подарунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Треба розкласти числа на прості множники  

360=2* 2 *2 *3 *3* 5

225=3*3 *5*5

270=2* 3* 3* 3*5

НСД (360; 225;270)= 3*3*5=45 (подарунки)

360/45=8 горіхів

225/45=5 пряників    

270/45=6 цукерок

Найбільша кількість подарунків 45 в яких по 8 горіхів,5 пряників,6 цукерок