Яку найбільшу кількість однакових новорічних подарунків можна зробити з 320 горіхів,280 шоколадок і

200 мандаринок?Поясніть.

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Торехан.

ответ 40

Пошаговое объяснение:

треба числа 320, 280, 200 розкласти на прості множники

320=2×2×2×2×2×2×5

280=2×2×2×7×5

200=2×2×2×5×5

НСД=2×2×2×5=40