Знайди найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел: 3) 40 i 204; 4) 330 i 132. 1)

78 i 90; 2) 52 i 105; всi неправильні дроби із чисельником 18. у яких чисельник і зна- 11​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Ника.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

90|3

30|3

10|2

5|5

1|

330|3

110|2

55|5

11|11

1|

90=3×3×2×5

330=3×2×5×11

НОД=3×2×5=30

НОК=3×3×2×5×11=990