Спрости вираз -2(-5х+4)+4х


Ответы на вопрос

Отвечает Правилов Данил.
-2(-5х+4)+4х=10х-8+4х=14х-8

Отвечает Ямов Даниил.

Ответ:

-2(-5x+4)+4x      
10х-8+4х       множимо -2 на числа в дужках
10х+4х = 8     переносимо відомі доданки в одну сторону, невідомі в іншу (8 загубила мінус бо перейшла в праву частину)
14х = 8   зводимо доданки
х = 14:8     ділимо
х = 1,75

Пошаговое объяснение: