1.Гральний кубик підкинули один раз. Яка ймовірність того, що випаде число менше 5? 2.У коробці

лежать 12 чорних і кілька білих кульок. Скільки білих кульок в коробці, якщо ймовірність витягти білу кульку дорівнює 2/5? помогите пожалуйста, очень нужно,хотя бы одно,лучше конечно два,но хотяя бы одно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Влада.

Відповідь:

1.4/

2.8 білих кульок

Покрокове пояснення:

1. числа менше 5 це від 1 до 4 (1;2;3;4), та беремо всі числа 6/

тому 4/6

2. Якщо ймовірність витягнути білу кульку 2/5, то ймовірність витягнути чорну кульку буде

1-2/5=3/5 (1 =5/5)

Щоб визначити кількість білих кульок ми ділимо 12 на 3 (ймовірність витягнути)

а потім множимо на

1)12:3=

2)4*2=