Знайдіть корінь рівняння:x+7/2=5+x/4


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Анастасия.

Ответ:

x + 7/2 = 5 + x/4

x - x/4 = 5 - 7/2

3x/4 = 3/2

x = 3/2 * 4/3 = 2

Відповідь: корінь рівняння x = 2.