Твірна конуса дорівнює 26 см , а його висота 24 см . Знайти об’єм конуса


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Вадим.

Ответ: 4247,43см²

Пошаговое объяснение:

Дано:

D=26cм

H=24см

---------------

V-?

V=πR²H/3=πD²H/12=3,14*26²*24/12=4247,43см²