1.Висота циліндра дорівнює 6 см,а його об'єм 18см³.Чому дорівнює площа основи циліндра? 2.Чому

дорівнює радіус кулі, об'єм якої становить 36 П см³? 3.Площа бічної поверхні конуса дорівнює 20 П см³.Знайдіть об'єм цього конуса,якщо його твірна дорівнює 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Финапетов Максим.
1) Vц = Sосн * H
Sосн = V/H = 18/6 = 3 (см^2)
Ответ: 3 см^2.

2) Vш = 4/3 * pi*R^3
R^3 = 3/4pi * V = 3/4pi * 36pi = 27
R = 3 (см)
Ответ: 3 см.

3) Sбок = 20pi
l = 5 см
Sбок = pi*R*l
pi*R*5 = 20pi
R = 4 (см)
V = 1/3 * pi*R^2*H
H^2 = l^2 - R^2 = 25 - 16 = 9
H = 3 (см)
V = 1/3 * pi*16*3 = 16pi (см^3)
Ответ: 16pi см^3.