ДАЮ 50 Б, хотя бы одну 1.Кулю вписано в конус. Радіус основи конуса дорівнює 6 см, висота 7 см, а

твірна дорівнює 8см. Знайти об'єм кулі. 2. Радіус основи конуса дорівнює 39см, висота 52 см. У нього вписано цилііндр такої висоти що його бічна поверхня рівновелика бічній поверхні малого конуса, який стоїть на його верхній основі. Знайдіть висоту циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Мокшина Виктория.

Ответ:

1.АВ=ВС

АС=6 СМ

ВН=7 СМ

ABC:S = AC× BH/2=48 См^2

p=AB+BC+AC/2

p=AB+AH = r=S/P

AB= корень BH^2+AH^2=корень 7^2+6^2=корень 100=10 см,p=10+6=16,r=48/16=3 см

обьем шара : V=4/3Пиr^3=4/3Пи×27=35 пи см^3

2.ответ 20 см