Знайда середне арифметимые чисел 12,7; -13,5; -2,8.​ Дам 25 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Бабичев Андрей.

(12.7 - 13.5 - 2.8) / 3 = -3.6 / 3 = -1.2

Отвечает Белова Марина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб знайти середнє арифметичне чисел, потрібно їх всі знайти та поділити на їх кількість.

Спочатку треба знайти суму заданих чисел:

12,7 + (-13,5) + (-2,8) = -3,6

Тепер потрібно цю суму поділити на кількість чисел, що були додані:

-3,6 / 3 = -1,2

Отже, середнє арифметичне чисел 12,7; -13,5; -2,8 дорівнює -1,2.