Середне арифметичне 5 чисел дорівнює 3,7 а середне арифметична трьох инших дорівнює 2,9.знайдіть

середне арефметичне цих восьми чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Саляев Валентин.

Ответ:

3,4

Пошаговое объяснение:

сумма 5-ти чисел 3,7*5  Сумма 3-х чисел 2,9*3

Сумма 8-ми чисел  3,7*5+2,9*3=18,5+8,7=27,2

Среднее арифметическое  27,2:8=3,4