На складі било 172 т вугілля. За день вивезли 35% вугілля .скілки залишилось на складі


Ответы на вопрос

Отвечает Кайгородова Вика.

Ответ:

111,8т зісталося на складі

Пошаговое объяснение:

1)172:100=1,72(1%)-1 процент вугілля

2)1,72*35=60,2(35%)-35 процентів вугілля

3)172-60,2=111,8(ост.)-зісталося

Відповідь:111,8т вугілля зісталося на складі.