Розв'яжіть задачу складанням рiвняння:Різниця двох чисел дорівнює 3/5, а одне них у 4 рази більше

за інше.Знайдіть ці числа. Дам 20 б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Никита.

Ответ:

3/25

Пошаговое объяснение:
Нехай перше число дорівнює х, тоді друге число дорівнює 4х. Розв'яжемо рівняння:
х + 4х = 3/5
5х = 3/5
5х=0.6
х = 0.12
х = 12/100
х = 3/25
Відповідь: 3/25