Швидкість пароплава за течією річки дорівнює 27,5 км/год, а швидкість течії 2,7 км/год. Знайдіть

швидкість пароплава проти течії. ПЖЖЖ СРОЧНОООО

Ответы на вопрос

Отвечает Макарычева Дарья.

відповідь: 22,1км год

Пошаговое объяснение:

1) 27,5-2,7 = 24,8 (км/год) —його власна швидкість

2) 24,8-2,7= 22,1 (км/год)— швидкість проти течії

Отвечает Стрельцов Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

якщо швидкість пароплава за течією дорівнює 27,5 км/год, а швидкість течії - 2,7 км/год, то швидкість пароплава 1)27,5 - 2,7 = 24,8 км/год.

2)24,8-2,7= 22,1 (км/год)— швидкість проти течії