СРОЧНО !!!!! Знайдіть корінь рівняння: (x-2)/(x-7)=5/8 26:30 -19/3 3/19 19/3 -3/19


Ответы на вопрос

Отвечает Корсун Алина.

Ответ: - 19/3

 \frac{x - 2}{x - 7}  =  \frac{5}{8}  \\ 5(x - 7) = 8(x - 2) \\ 5x - 35 = 8x - 16 \\ 8x - 5x =  - 35 + 16 \\ 3x =  - 19 \\ x =  -  \frac{19}{3}  \\ x =  - 6 \frac{1}{3}